Мастичне покриття APS-Thermoprotect Acoustic

Мастичне покриття APS-Thermoprotect Acoustic. (ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ АНТИКОНДЕНСАТНЕ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНЕ ПОКРИТТЯ)


Опис продукту Високотехнологічне, структуроване термостабільними частинками силікон – акрилове покриття з високим вмістом антипіренів та спеціальних добавок.  Відповідає високим вимогам щодо пожежної безпеки та екологічних норм. Повна відсутність летких органічних сполук.  Особливості та Утворює суцільне покриття, з антикорозійними, антиконденсатними та переваги вогнестійкими властивостями, для металевих та мінеральних поверхонь з робочою температурою -40 - +120 о С.  Перешкоджає утворенню конденсату на поверхні, переводячи точку роси у бік ізоляційного покриття. 
Чудово сумісна (має відмінну адгезію) з різними загрунтованими металевими та мінеральними поверхнями. 
Забезпечує високий рівень зниження шуму та вібрації.  Важкозаймисте, не підтримує горіння. 
Простота застосування у різних системах ізоляції. 
Не втрачає властивості при тривалому нагріванні та перепадах температур. Може використовуватися як на внутрішніх, так і зовнішніх поверхнях (найкращі результати досягаються при ізоляції внутрішньої поверхні). Має високу відбивну здатність. Стійко до УФ-випромінювання. 
Запобігає утворенню цвілі, грибків, моху. 
Прекрасна термостійкість та термостабільність (-40 ÷ +120 о С). 
Витримує середні механічні та ударні навантаження, відмінна вібростійкість. 
Паропроникне (під тиском водяної пари не відшаровується і не пузириться). 
Еластична (відсутня тріщиноутворення). Чи не вбирає вологу. Застосовується як у новому будівництві, так і в ремонті. Не потребує спеціальних методів та матеріалів при нанесенні.  Відмінні результати вже за товщини шару 0,5-0,8мм (найвищі результати при товщині шару 0,8-1,2мм).  За потреби легко ремонтується. 
Термін експлуатації щонайменше 20 років. (У всіх атмосферних умовах усіх  кліматичних районів, типів атмосфери та категорій розміщення).
Галузь застосування
• Ізоляція конструкцій та обладнання з високою ймовірністю утворення конденсату на поверхні (температура ізольованої поверхні завжди буде на 3 о С вище "точки роси"). 
• Ізоляція внутрішніх приміщень зі слабкою припливно-витяжною  вентиляції. 
• Цивільне та промислове будівництво: металеві  покрівельні системи, металеві та бетонні конструкції , підсилення та влаштування вентильованих фасадів, вентиляційні системи та трубопроводи, електрощитові та трансформаторні  підстанції, складські та виробничі приміщення. 
• Промисловість: для багатофункціональної ізоляції технологічного, електротехнічного обладнання та конструкцій, у  нафтогазовому комплексі, хімічній, харчовій, меблевій  промисловості, а також у приладобудуванні та автоматиці.
• Пасажирський та вантажний транспорт:  для монолітної (суцільної) ізоляції всіх видів і типів   залізничного, водного, електро та автомобільного   транспорту, що експлуатуються в усіх атмосферних умовах. кліматичних районів, типів атмосфери та категорій розміщення.
Покриття пройшло випробування у лабораторії сертифікаційних випробувань протикорозійних ізол.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ"

Контактні телефони:
Всі мобільні телефони підключені до Вайбера.
Час прийому дзвінків: пн-сб з 9.00 до 18.00
Контактна пошта.
Пишіть, ми обов'язково прочитаємо Ваше повідомлення, і протягом 24 годин дамо відповідь.
11supertechnology@gmail.com
Поштова кореспонденція перевіряється щодня без вихідних.
Офіс Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Київ, Срібнокільська 3г
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
Виробництво: Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Одеса, вул. Хімічна 35
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
© СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ. Розробка та просування сайтів: JWD

Текст, в своем роде, состоит из некоторого количества предложений. Одно предложение, даже очень распространённое, сложное, текстом назвать нельзя, поскольку текст можно разделить на самостоятельные предложения, а части предложения сочетаются по законам синтаксиса сложного предложения, но не текста.