ІН`ЄКЦІЙНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

Ін'єкційна гідроізоляція.

Ін'єкційна гідроізоляція - новий вид ізоляції фундаментів, стін, підлог та стель приміщень, що з'явився досить недавно. Відмінною особливістю цього способу захисту від вологи є можливість проникнення у важкодоступні місця. Метод застосовується навіть якщо будівля вже збудована, якщо стіна сіла або підлога почала промокати. Давайте детальніше розберемося з технологією застосування ін'єкцій.
Переваги
Гідроізоляція фундаменту ін'єкційним методом не є ідеальною. Вона має позитивні та негативні якості, як і будь-який інший вид ізоляції приміщень від вологи. І першою очевидною перевагою є можливість закачування в важкодоступні місця. Від ін'єкції не вкриється жодна мікрощілина, де б вона не знаходилася.
• Покриття виходить безшовним.
• Довговічність та надійність. Хімічний склад ін'єкції дозволяє не турбуватися про те, що закачений розчин запліснявіє, покриється грибком або руйнується з часом під впливом несприятливих факторів ззовні.
• Можна використовувати контакти з питною водою.
• Екологічна безпека. Матеріал не виділяє їдких випарів ні в холодному, ні в спекотному, ні у вологому, ні в сухому середовищі.
• Склад можна зробити таким, щоб гідрофобний гель застиг протягом кількох секунд. Ціна ін'єкційної гідроізоляції часто можна порівняти з ціною класичної гідроізоляції фундаменту. • Матеріал зміцнює ґрунт будь-якого виду: хоч пухкий, хоч сипучий, хоч болотистий. Не варто боятися, що поверхня, яку заповнили розчином, буде нестійкою.

Позитивні якості залежать від обраного складу маси. Вона буває різною, і це необхідно враховувати при покупці. Часто в основі ін'єкційної гідроізоляції фундаменту лежить скло або гума у ​​рідкому стані. У деякі склади додаються додаткові речовини, що покращують опірність волозі, холоду або жарі.

Недоліки
З недоліків виділяється лише неможливість провести самостійний ремонт. Через відсутність умінь люди часто беруться до виконання роботи самостійно. У результаті стає все гірше, як і завжди. Щоб не переплачувати кілька разів, потрібно звертатися до професіоналів у компанії, де такі роботи проводяться щодня. Фахівці оцінять об'єкт, дадуть оцінку його стану, скажуть, який різновид ін'єкції вибрати, а також проведуть монтаж.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ"

Контактні телефони:
Всі мобільні телефони підключені до Вайбера.
Час прийому дзвінків: пн-сб з 9.00 до 18.00
Контактна пошта.
Пишіть, ми обов'язково прочитаємо Ваше повідомлення, і протягом 24 годин дамо відповідь.
11supertechnology@gmail.com
Поштова кореспонденція перевіряється щодня без вихідних.
Офіс Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Київ, Срібнокільська 3г
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
Виробництво: Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Одеса, вул. Хімічна 35
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
© СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ. Розробка та просування сайтів: JWD