ГОТОВІ РІШЕННЯ

У цьому розділі наведені готові рішення для завдань, що найчастіше зустрічаються. Усі приклади ґрунтуються на особистому досвіді компанії СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

ASG-0-701 (Гідрошок)

Гідроізоляція фасаду

Гідроізоляція зовнішніх стін фасаду - важливий чинник безпеки та довговічності будівель. Гідроізоляція допоможе зберегти водонепроникність фасадних конструкцій.
Найпоширенішими проблемами, що виникають внаслідок ігнорування заходами з гідроізоляції фасадів , є прояви сольових плям, розмноження грибка, виникнення тріщин та скорочення терміну служби несучих конструкцій. Щоб уникнути негативного впливу вологи на бетонні, газобетонні або цегляні стіни, застосовуються спеціальні двокомпонентні гідроізоляційні складники, що відштовхують воду та запобігають її проникненню всередину структури будівельного матеріалу.
Для поверхневої гідроізоляції фасадів будинків, наша компанія розробила та радить застосовувати двокомпонентний, високоміцний, гідроізоляційний склад ASG-0-701 «Гідрошок», на основі синтетичних полімерів та високонаповненого цементно-сумішового складу. Обробка цим матеріалом створює міцний і одночасно еластичний поверхневий захист стін будівлі, запобігаючи не тільки проникненню вологи, але й агресивному впливу ультрафіолету та негативних температур. Приклад досвідченого рішення гідроізоляції фасаду будівлі:
1. Підготовка поверхні.
2. Приготування гідроізоляційної суміші ASG-0-701 «Гідрошок»
3. Нанесення

Гідроізоляція душових та ванних кімнат

Пропонуємо до Вашої уваги комплексну систему гідроізоляції ванних кімнат та місць з підвищеною вологістю, з тривалим терміном експлуатації.
Ванна кімната, як і душова, відрізняється від решти приміщень у будинку підвищеним рівнем вологості, а отже, потребує особливо ретельного захисту від впливу вологи та води. Адже молекули пари здатні глибоко проникати навіть через декоративне покриття поверхні конструкції в бетон, поступово руйнуючи його та погіршуючи характеристики міцності. Також, у місцях, де прокладено систему труб, завжди існує ризик раптового протікання, що загрожує затопленням не тільки вашої ванної кімнати, а й квартири сусідів знизу (у багатоповерховому будинку). Саме тому гідроізоляція ванної кімнати є обов'язковою умовою не тільки для забезпечення комфорту та захисту поверхні бетону від конденсату, плісняви та грибка, а й як страхування від можливих фінансових втрат у зв'язку із затопленням.
Для поверхневої гідроізоляції фасадів будинків, наша компанія розробила та радить застосовувати двокомпонентний, високоміцний, гідроізоляційний склад ASG-0-701 «Гідрошок», на основі синтетичних полімерів та високонаповненого цементно-сумішового складу. Обробка цим матеріалом створює міцний і одночасно еластичний поверхневий захист стін будівлі, запобігаючи не тільки проникненню вологи, але й агресивному впливу ультрафіолету та негативних температур. Регламент робіт: 1. Підготовка поверхні — поверхня повинна бути міцною, чистою та рівною, з відкритими порами без тріщин, виступів та вибоїн.
2. Грунтовка поверхні просоченням-зміцнювачем глибокого проникнення APS-104 SF.

Грунтовка наноситься на чисту поверхню за допомогою пензля або валика в 1 або 2 шари. За годину можна наносити гідроізоляційний склад.
3. Нанесення 1-го шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 «Гідрошок» із розрахунку 1,2 кг/м2
4. Укладання (вдавлювання) склотканини в місця кутових сполучень (стіна/підлога) із заходом по 200 мм на обидві сторони.
5. Нанесення 2-го шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 «Гідрошок» із розрахунку 1,8 кг/м2
Переваги просочення-зміцнювача APS-104 SF:
Глибоко проникає у бетонну поверхню
Знепилює поверхню, підвищує адгезію та зменшує водопоглинання
Застосовується на сухих та вологих поверхнях

Гідроізоляція балконів та терас

Пропонуємо до Вашої уваги готове рішення для гідроізоляції балконів та терас.
Гідроізоляція балкона та тераси допоможе захистити будь-яку конструкцію. У разі відкритого варіанту відсутність додаткового захисту призводить до поступового руйнування плити, а також оголення і корозії арматури та закладних елементів, що забезпечують зчеплення з несучою стіною. Регламент робіт: 1. Збезпилювання поверхні
2. Грунтовка поверхні просоченням-зміцнювачем глибокого проникнення APS-104 SF з розрахунку 0,2 кг/м/кв.
3. Нанесення 1-го шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,5 кг/м/кв. 4. Укладання (вдавлювання) склотканини, в ще не висохлий, перший шар гідроізоляції, в місця кутових сполучень (стіна/підлога).
5. Нанесення 2-го шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,5 кг/м/кв.

Гідроізоляція басейнів та ставків

Пропонуємо до Вашої уваги готове рішення для гідроізоляції басейнів та ставків.
Щоб побудувати гарний басейн, обов'язково потрібна гідроізоляція басейну. Вона дозволяє йому не деформуватись, захищає від пошкоджень.
Щоб басейн довго прослужив, потрібно зробити якісну гідроізоляцію. Вона дозволить не проникати воді до чаші конструкції, крім цього не з'являтиметься корозія її елементів. Щоб досягти бажаного результату, потрібно робити захист як зовні, так і всередині басейну.
Термін служби басейну стає набагато довшим, якщо зробити зовнішню гідроізоляцію. Компанія "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ" рекомендує застосовувати високоміцний гідроізоляційний склад ASG-0-701 (Гідрошок) для влаштування гідроізоляції як зовні, так і всередині басейну, який дозволить захистити конструкцію від руйнівної дії вологи.
Так як на чашу басейну постійно впливають не малі обсяги води, вона найбільш вразлива. В основному її роблять з бетону, а внаслідок напору, стінки можуть піддатися деформації. Після цього можуть з'являтися навіть невеликі тріщини. Для запобігання тріщиноутворенню, гідроізоляційний шар повинен бути еластичним і міцним. Це зможе захистити басейн від небажаних пошкоджень. Матеріали:
Просочення-зміцнювач глибокого проникнення APS-104 SF
Високоміцний гідроізоляційний склад ASG-0-701 (Гідрошок)
Примітка:
Всі матеріали мають необхідні висновки та сертифікат для контакту з питною водою, що дозволяє їх використання для влаштування гідроізоляції басейну.
Регламент робіт
1. Збезпилювання поверхні
2. Грунтовка поверхні просочуванням зміцнювачем APS-104 SF глибокого проникнення, як зовні, так і всередині басейну, з розрахунку 0,2 кг/м2
3. Нанесення першого зовнішнього шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок) , з розрахунку 1,8 кг/м2
4. Нанесення другого (фінішного), зовнішнього шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,8 кг/м2
5. Нанесення першого внутрішнього шару гідроізоляційного складу ASG-0 -701 (Гідрошок), з розрахунку 1,5 кг/м2
6. Нанесення другого (фінішного), внутрішнього шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,5 кг/м2

Гідроізоляція фундаменту

Пропонуємо до Вашої уваги готове рішення для гідроізоляції фундаменту.
Гідроізоляція фундаменту - один із найважливіших моментів спорудження будинку. Тривалий термін експлуатації будівельних конструкцій будівель і споруд безпосередньо залежить від якості їхньої захищеності від негативного впливу води або вологи, тобто основного фактора, що сприяє руйнуванню. Бетон, з якого, як правило, виконується фундамент, є структурою, пронизаною порами, капілярами і мікротріщинами. Наявність у структурі бетону розгалуженої мережі пор, капілярів та мікротріщин обумовлена низкою факторів: випаровування води під час схоплювання бетону, недостатнє ущільнення бетону при заливці, внутрішні напруження, що виникають через усадку бетону в процесі схоплювання та ін. Усередині бетону незалежно від того, блокова це конструкція чи моноліт, знаходиться арматура, яка має властивість корозувати, у результаті чого, в масиві тіла бетону виникають тріщини. Конструкція втрачає міцність і згодом руйнується. Тому нехтувати гідроізоляцією фундаменту не можна.
Компанія "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ" пропонує якісне рішення для влаштування гідроізоляції фундаменту з гарантійним терміном експлуатації не менше 15 років. Матеріали:
Просочення-зміцнювач глибокого проникнення APS-104 SF
Високоміцний гідроізоляційний склад ASG-0-701 (Гідрошок)
Регламент робіт:
1. Збезпилювання поверхні
2. Грунтовка поверхні просоченням зміцнювачем APS-104 SF глибокого проникнення з розрахунку 0,2 кг/м2
3. Нанесення першого шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,8 кг/м2
4 .Нанесення другого (фінішного) шару гідроізоляційного складу ASG-0-701 (Гідрошок), з розрахунку 1,8 кг/м2.
Теплоізоляція, усунення утворення конденсату APS-Thermoprotect
Теплоізоляція, усунення утворення конденсату
APS—Thermoprotect

Теплоізоляція покрівлі

Пропонуємо до Вашої уваги комплексну систему теплоізоляції покрівлі.
Під теплоізоляцією покрівлі мається на увазі нанесення/монтаж спеціального матеріалу з особливими технічними характеристиками, що збільшує термічний опір покриття, що дозволяє значно знижувати витрати на опалення за рахунок зменшення тепловтрат.
Сучасний ринок готовий запропонувати споживачеві безліч найрізноманітніших за технічними параметрами утеплювачів даху. Компанія "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ" досконало вивчила переваги та недоліки всіх теплоізоляційних матеріалів, представлених на ринку та випустила зовсім інноваційний продукт, що поєднує у собі найкращі особливості кожного з існуючих матеріалів. Теплоізоляція APS-Thermoprotect може виконуватися на будь-якому типі даху, не вимагає великих фінансових витрат, відрізняється простотою організації, витривалістю, довговічністю, практичністю та функціональністю. Теплоізоляція покрівлі матеріалом APS-Thermoprotect допоможе Вам істотно зменшити витратні статті на обігріві та кондиціонуванні, зробити мікроклімат у будинку здоровим, а життя людини - максимально комфортним. Регламент робіт:
1. Збезпилювання поверхні
2. Грунтовка поверхні просоченням-зміцнювачем глибокого проникнення APS-104 SF з розрахунку 0,2 кг/м2 (для мінеральних поверхонь)
Метод нанесення – широка кисть
3. Нанесення першого (адгезійного) шару APS-Thermoprotect ,5 л/м2
Метод нанесення – кисть, шпатель, апарат безповітряного розпилення 4.
Нанесення другого (фінішного) шару APS-Thermoprotect, з розрахунку 1 л/м2

Матеріали:
Просочення-зміцнювач глибокого проникнення APS-104 SF (для мінеральних основ)
Мастичне теплоізоляційне покриття APS—Thermoprotect

Теплоізоляція фасаду

Пропонуємо до Вашої уваги готове рішення для теплоізоляції фасаду.
Утеплення фасаду – це обов'язковий крок, який необхідно виконати при комплексному утепленні будинку, квартири чи будь-якої іншої промислової чи цивільної споруди. Зокрема, утеплюють стіни зовні за допомогою пінопласту та інших малоефективних, трудомістких матеріалів. Такі матеріали можуть з часом шкодити основі, за рахунок утворення під ними грибка та плісняви. Також пінопласт не має, негорючих властивостей, що може спричинити небажані наслідки.
Компанія "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ" рекомендує до застосування матеріал власного виробництва - рідка теплоізоляція APS-Thermoprotect для утеплення фасаду . Даний матеріал відрізняється чудовими теплоізоляційними та тепловідбиваючими властивостями, до його складу вже включені інгібітори грибка та плісняви, що сприяють довговічності основи стіни. Також матеріал має сертифікат, що підтверджує негорючість матеріалу.
Рідка теплоізоляція виконує роль утеплювача для стін незалежно від матеріалу самої стіни. Це відмінне утеплення для цегляних та каркасних стін, панельних, монолітних та збірних конструкцій. Її наносять тонким шаром за допомогою кисті, шпателя або інструменту безповітряного розпилення, що суттєво економить гроші та час.
Теплоізоляційні властивості 1мм покриття APS-Thermoprotect прирівнюються до теплоізоляційних властивостей пінопласту завтовшки 10 см. Висока адгезія до будь-яких основ. Рідку теплоізоляцію APS-Thermoprotect можна використовувати і всередині приміщень.
Утеплення стін зсередини проводиться так само, як і зовні. Наносити тонким шаром. На нанесену теплоізоляцію можна клеїти шпалери, фарбувати та декорувати.

Усунення утворення конденсату, грибка та плісняви

Пропонуємо до Вашої уваги антиконденсатне, теплоізоляційне покриття виробництва компанії "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ".
Антиконденсатне покриття з теплоізоляційними властивостями для фасадів та внутрішніх приміщень у побутових та промислових будівлях та спорудах.
• Антиконденсатна, теплоізоляційна фарба для дахів як усередині так і зовні
•Теплоізоляція та усунення конденсату для гарячих та холодних, промислових та побутових трубопроводів
•Теплоізоляція між панельних швів
•Усунення конденсату та теплоізоляція підвалів (в комплексній системі з гідроізоляцією)
•Захист від утворення грибка та плісняви
• Теплоізоляція та усунення конденсату на віконних та дверних відкосах
• Антиконденсатний захист для систем вентиляції
• Теплоізоляція цистерн, ангарів, трейлерів
• Теплоізоляція та усунення конденсату для геометрично складних конструкцій схильних до деформації
• Експлуатується в атмосферних умовах всіх макро кліматичних районів, типів атмосфери та категорій розміщення Переваги цього рішення:
APS-Thermoprotect Basic - це високо-структуроване композитне теплоізоляційне, антиконденсатне покриття з високим вмістом термопластичних частинок сферичної форми, з вмістом в них вуглеводню, на водно-дисперсійній або органічній основі. Утворює суцільне термоізоляційне покриття, з антикорозійними та антиконденсатними властивостями, для металевих та мінеральних поверхонь із робочою температурою -40 до +120 градусів Цельсія
Дозволяє суттєво скоротити енерговитрати під час обігріву або кондиціювання оброблених приміщень.
Прекрасно сумісна (має адгезію) з різними металевими, бітумними та мінеральними поверхнями.
Застосовується як у новому будівництві, так і в ремонті. Не потребує спеціальних методів та матеріалів при нанесенні.
Відмінні результати вже за товщини шару 1мм (найвищі результати при товщині шару 2-3мм).
При використанні APS—Thermoprotect у приміщеннях в яких необхідно зберегти тепло зсередини, покриття товщиною 1-3мм допомагає підтримувати температуру всередині приміщень, знижуючи витрати на опалення, виключається утворення конденсату на холодних ділянках (містків холоду) поверхні, пліснявигрибків та корозії на металевих та мінеральних основах.

Тепловідбивний ефект для покрівлі

Пропонуємо до Вашої уваги готове рішення, що забезпечує тепловідбивний ефект для покрівлі.
В даний час до влаштування покрівель пред'являються вимоги не тільки збереження тепла в холодну пору року, але й мінімального нагрівання поверхні під час літньої спеки. Система тепло-віддзеркалення на покрівлях – це комплекс покрівельних робіт, розрахованих на те, щоб конструкція даху не нагрівалася до високих температур.

Перегрів покриття сприяє не тільки збільшенню температури в приміщеннях та необхідності потужного кондиціювання, але й негативно впливає на всю конструкцію покрівельного пирога. Великі температурні перепади сприяють руйнуванню як покрівельних матеріалів, так і ізоляційних шарів, знижуючи довговічність захисних конструкцій будівлі.
Компанія "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ" рекомендує до застосування власну розробку тепловідбивних покриттів, здатних відбивати 96% сонячних променів, а також виконувати теплоізоляційні функції.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ "СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ"

Контактні телефони:
Всі мобільні телефони підключені до Вайбера.
Час прийому дзвінків: пн-сб з 9.00 до 18.00
Контактна пошта.
Пишіть, ми обов'язково прочитаємо Ваше повідомлення, і протягом 24 годин дамо відповідь.
11supertechnology@gmail.com
Поштова кореспонденція перевіряється щодня без вихідних.
Офіс Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Київ, Срібнокільська 3г
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
Виробництво: Прийом відвідувачів за попередньою домовленістю.
м. Одеса, вул. Хімічна 35
Розпорядок прийому відвідувачів:
Понеділок-п'ятниця із 10.00. до 16.00
© СУПЕР ТЕХНОЛОГІЇ. Розробка та просування сайтів: JWD